PORADNA PRO RODIČE A BLÍZKÉuživatelů návykových látek

Experimentují vaši blízcí s drogami? Užívají drogy už dlouho a vám docházejí síly?

ZEPTAT SE Poslední odpovědi

partner

Lindaax

Zdravím, partner si na party dával už třeba 5 let drogy, ale chce za tím kvůli mě udělat jednu velkou tlustou čáru a uplně se na to vykašlat. Měli byste pro něj prosím nějaké návrhy, na jaká vyšetření si dojít, aby věděl, že si tím něco nepoškodil v těle? Bývá častěji nemocný.(K praktikovi ho asi nedostanu, ale třeba k nějakému jinému specialistovi ano)
Může doktorům svou drogovou historii sdělit?, nejvíce se bojí toho, že by z toho do budoucna mohl mít nějaký problém. (Práce, pojišťovna, koukání skrze prsty u jiných lékařů, policie, nějaký záznam o užívání drog v nějakém rejstříku) chtěla bych ho v tomhle jeho rozhodnuti moc podporit, poradit mu a popřípadě ho i uklidnit, že problémy mít nebude…aby se k tomu znovu nevratil

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Zdravím Vás,

 

doporučuji, abyste Vy jakožto blízká osoba navštívila naši Poradnu pro rodinu, která je určena zejména rodičům a partnerům. Bylo by rozumné si doplnit informace, poradit se, jak vhodně pokračovat, aby Vaše pomoc byla účinná - ne kontraproduktivní a pro Vás bezpečná. V osobním kontaktu budete mít mnohem více prostoru probrat vše co je aktuálně třeba a čerpat podporu průběžně, protože jednoduchá a krátká cesta to nebude.

 

Poskytujeme bezplatné služby, jen je třeba se předem objednat.

 

Poradna pro rodinu, SANANIM

Žitná 1574/51

Praha 1

 

mapa

 

pevná linka: +420 284 824 234 

mobil: +420 739 268 527
e-mail: rodice@sananim.cz

 

Pondělí

9 - 19

Úterý - čtvrtek

9 - 17

Pátek

9 - 15

 

http://www.sananim.cz/o-nas-1/poradna-pro-rodinu-ppr.html

 

Za Drogovou poradnu, Markéta Kordová

 

Zpět

Top